Nie możesz znaleźć zestawu, którego szukasz? Napisz do nas – pomożemy Ci skonfigurować właściwy zestaw dla Twoich potrzeb.

biuro@materialypakowe.pl 

Zestawy do przeprowadzki

Gotowe zestawy przeprowadzkowe:

Zestawy do przeprowadzki. Nasza firma, prezentując swoje bogate portfolio, skupia szczególną uwagę na sektor usług przeprowadzkowych. W  Polsce jest stosunkowo młodym obszarem rynku. Jako pochodna sektora usług transportowych zdobywa coraz większe grono zwolenników. Dlatego w naszej ofercie występuje bogaty wybór gotowych zestawów przeprowadzkowych.

Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w pakowaniu i zabezpieczaniu różnych przedmiotów podczas transportu. Dzięki takim rozwiązaniom zapewnisz sobie  ochronę przed wstrząsami, zabrudzeniem, zarysowaniem i wpływem czynników zewnętrznych. Możemy wyróżnić wśród nich: kartony pakowe o różnych wymiarach do przewozu szkła, ubrań, książek i większych rzeczy.  Dwa
rodzaje folii ochronnej, papier pakowy do owijania przedmiotów, taśmę pakową do zaklejania oraz poręczne elementy ułatwiające pakowanie np. nożyk, marker, czy dyspenser.

W odróżnieniu od wielu tego typu produktów dostępnych na rynku, które sprzedaje się pojedynczo, my połączyliśmy i usystematyzowaliśmy nasze artykuły w grupy od 5 do 14 elementów. Ułatwia to Klientom prace i zapewnia oszczędność czasu. Dzięki swoim właściwościom technicznym, neutralnej barwie i szerokiej gamie rozmiarów, zestawy przeprowadzkowe stosuje się powszechnie przy zmianie mieszkania, domu, czy miejsca pracy. Zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu, prostotę stosowania i dostępność różnych wariantów.

 

Gdzie po zestaw przeprowadzkowy?

 

Akcesoria do przeprowadzek są ogólnodostępne w sklepach, hurtowniach, ofercie producentów oraz w popularniej ostatnio sprzedaży wysyłkowej. Wśród naszego asortymentu możemy wyróżnić zestaw biurowy oraz zestawy przeprowadzkowe mega, duże i małe. Wśród naszych zestawów przeprowadzkowych szczególne miejsce zajmują kartony pakowe. Ze względu na wysoką jakość i uniwersalne rozmiary powszechnie stosuje się je do pakowania i ochrony różnych przedmiotów podczas przeprowadzki. Ponieważ są stosunkowe nie drogie coraz częściej ludzie korzystają z nich również na czas remontu, czy przechowywania.

Posiadamy kartony do przewozu: szkła, zastaw, czy delikatnych przedmiotów – karton pakowy GLASS, ubrań – karton pakowy w formie szafy z wieszakiem karton pakowy LINEN, książek – karton pakowy BOOKS, przedmiotów o większych i nieregularnych wymiarach – karton pakowy BARREL.

Uszkodzenie, zarysowanie czy zabrudzenie przedmiotu podczas przeprowadzki to problemy, z którym nie raz mieliśmy do czynienia. Dlatego oprócz standardowego zabezpieczenia w postaci kartonu klapowego proponujemy dodatkową ochronę rzeczy, którą zapewnią: folie bąbelkowe i stretch, papier pakowy lub pokrowiec na materac. Dzięki ich właściwościom i ergonomicznym wymiarom zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas relokacji. Każdy praktyczny zestaw przeprowadzkowy nie zapewni pełni bezpieczeństwa bez sprawdzonej taśmy pakowej. Nasz taśma kauczukowa dzięki niezwykłej kleistości i odporności na czynniki zewnętrzne skutecznie chroni oklejane rzeczy przed uszkodzeniem. Dodatkowe akcesoria np. nożyk, marker, czy dyspenser zapewniają funkcjonalność i segregację transportowanych przedmiotów.

 

Zastosowanie zestawów do przeprowadzki:

 

– pakowanie i ochrona różnych przedmiotów podczas przeprowadzki,
– zabezpieczanie delikatnych rzeczy przed wstrząsami, uderzeniami, zarysowaniem
i czynnikami zewnętrznymi,
– ochrona przed zarysowaniem i zabrudzeniem oraz usztywnienie mebli i paczek
podczas transportu,
– owijanie szkła, porcelany, zastaw lub jako wypełniacz do kartonów,
– zaklejanie przedmiotów i kartonów,
– opisywanie zawartości kartonów i innych rzeczy.

Polecane produkty

Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top