Taśmy klejące

Możliwe, że produkt, którego szukasz, nie jest aktualnie wystawiony, ale to nie problem. Nasz zespół chętnie sprawdzi dostępność i pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz zadzwoń do nas +48 697 165 055 lub wyślij pytanie na biuro@materialypakowe.pl 

Taśma klejące do pakowania

 

Taśma klejąca pakowa i dobór odpowiednich materiałów zabezpieczających może znacznie poprawić szybkość i jakość pakowania. Dlatego w wachlarzu naszych produktów nie mogło zabraknąć samoprzylepnej taśmy pakowej o standardowych wymiarach 48 mm x 56 m i 48 mm x 60 m. Podczas gdy, pierwotnie wykorzystywano ją w warsztatach samochodowych przy pracach lakierniczych, obecnie jej szersze zastosowanie znajduje wielu zwolenników w różnych branżach i sektorach gospodarki. Klienci mają do wyboru kilka rodzajów taśmy pakowej o różnym natężeniu właściwości kleistych, kolorze i długości. Bazą surowcową jest dla nich
polipropylen, który nadaje jej cech plastyczności i rozciągliwości sięgającej nawet 140%. Zdecydowanie przyspiesza i ułatwia to proces pakowania kartonów i paczek. Akryl oraz kauczuk syntetyczny i naturalny, z którego wykonana jest powłoka samoprzylepna taśmy pakowej, pozwala jej stabilniej przylegać do klejonych powierzchni i lepiej chronić je przed czynnikami zewnętrznymi np. wilgocią, promieniowaniem UV, czy wysokimi i niskimi temperaturami.

Taśmę na bazie kleju akrylowego stosuje się do zabezpieczania lżejszych przesyłek i kartonów, podczas gdy taśma kauczukowa zapewnia ochronę w trudniejszych i niestabilnych warunkach. Ze względu na wysoki współczynnik wytrzymałości zabezpieczają paczki przed uszkodzeniem i zachowują trwałość nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Zaklejając pokrywy kartonów, chronią również przed ingerencją osób niepowołanych. Nasze taśmy pakowe dają wiele możliwości podczas pakowania nawet niewymiarowych i wielkogabarytowych przedmiotów. Niezobowiązujący przeźroczysty i brązowy odcień taśm wizualnie wtapia się natomiast w kolor pakowanego produktu.

 

Która taśma pakowa jest najlepsza dla Ciebie?

 

Jednym z kluczowych jej zastosowań jest zabezpieczenie kartonów przed uszkodzeniem podczas transportu lub przeprowadzki. Dzięki wspomnianym właściwościom użycie taśmy pakowej zapewnia dotarcie przesyłki bez ryzyka naruszenia. Można ją też wykorzystać w innych obszarach. Praktyczność, przystępna cena oraz łatwość użycia
pozwalają na zastosowanie jej w standardowych domowych czynnościach i pracach na większą skalę np. w magazynie czy hurtowni. W związku ze stale rosnącą popularnością sklepów wysyłkowych, czy usług kurierskich taśmy stosuje się również do ochrony paczek o różnych wymiarach.

 

Taśma Pakowa

 

Klej Akryl 48 mm x 56 m

 

umożliwia łączenie drobnych elementów, jak również zaklejanie standardowych paczek i kartonów. Jest stosowana głównie w kontekście przesyłki i składowania lekkich przedmiotów. Powszechnie występuje zatem w każdym domu, biurze, hurtowni, czy magazynie.

 

Klej Hot-Melt

 

Taśma klejąca o wymiarach 48 mm x 60 m sprawdza się w przypadku zamykania i stabilizacji paczek o większej masie niż w przypadku taśmy akrylowej.
Taśma Pakowa Klej Solvent 48 mm x 60 m jest najmocniejszą ze wszystkich taśm dostępnych w naszej ofercie. Dzięki właściwościom kauczuku naturalnego jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne i ekstremalne temperatury. Klejone przez nią powierzchnie dłużej się utrzymują, nawet w temperaturze -10°C i +60 °C.

 

Przykładowe zastosowanie taśmy pakowej:

 

– zabezpieczanie, zamykanie i stabilizacja kartonów podczas transportu i przechowywania,
– ochrona przedmiotów przed uszkodzeniem, zgnieceniem, czynnikami zewnętrznymi,
dostępem osób niepowołanych podczas przewozu i składowania,
– łączenie kartonów, paczek, papieru, worków, opakowań,
– usługi e-commerce, kurierskie, przeprowadzkowe, spedycyjne,
– ochrona składowanych towarów w hurtowniach i magazynach,
przeprowadzka.

Polecane produkty

Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top