Pudełka do pakowania- kartony do przeprowadzki klapowe

 

Kartony do przeprowadzki klapowe – kładąc nacisk na wysoką jakość i najnowsze rozwiązania, stworzyliśmy ofertę opakowań kartonowych. Nasze kartony spełniają oczekiwania klientów poszukujących praktycznych i estetycznych akcesoriów do pakowania.

Dysponujemy szeroką gamą kartonów klapowych o ergonomicznych kształtach i wymiarach. Zaczynając od pojedynczych pudełek, a kończąc na gotowych zestawach biurowych i przeprowadzkowych.

Ich szerokie zastosowanie doceniono już w XIX wieku podczas rewolucji przemysłowej. XXI wiek dodał im ducha nowoczesności przez rozwój internetu i usług e-commerce.

Warto dodać jako ciekawostkę, że karton po raz pierwszy został użyty do przesyłki wysokich kapeluszy. Obecnie opakowania kartonowe pełnią różne funkcje w branży transportowej, przeprowadzkowej, e-commerce, kurierskiej, cargo, spożywczej, czy magazynowej.

W odróżnieniu od dostępnych na rynku plastikowych pudełek do pakowania, nasze kartony klapowe charakteryzują się większą dostępnością i przystępną ceną. Nie tracą przy tym swoich istotnych wartości takich jak np. wysoka trwałość, wytrzymałość, wielofunkcyjność i estetyczność.

Pięciowarstwowa tektura falista BC oraz podwyższona gramatura naszych opakowań kartonowych pozwalają na skuteczną ochronę przedmiotów. Zabezpieczają przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i dostępem czynników zewnętrznych np. wilgoci, śniegu, deszczu i promieni słonecznych podczas transportu, czy przechowywania.

Występują w różnych rozmiarach i formach. Aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów są zoptymalizowane w taki sposób, by były łatwe do przenoszenia oraz mieściły się w wąskich pomieszczeniach jak np. korytarz czy klatka schodowa.

Coraz większą popularność wśród dostępnych na rynku materiałów pakowych zdobywają również przez swój neutralny kolor brąz.

Kolor ten który ułatwia asekurację paczki przed dostępem osób niepowołanych, a ponadto są bardzo estetyczne. Co więcej, opakowania kartonowe poddaje się recyklingowi.

Jakie opakowanie kartonowe wybrać?

 

Nasze opakowania kartonowe wykorzystuje się przede wszystkim w sprzedaży wysyłkowej, ale również do przechowywania i transportu książek, szkła, ubrań, przesyłek lotniczych, wielkogabarytowych i kruchych artykułów oraz przy przeprowadzkach.

Bogaty wybór wymiarów i kształtów opakowań oraz klapy, które na górze układają się w pokrywę zamykającą karton, pozwalają na swobodne i praktyczne zastosowanie. Przeczytaj jak powstają kartony i opakowania z tektury.

Różne rodzaje kartonów klapowych

 

Z naszej oferty bez wątpienia znajdują szerokie zastosowanie w domu, mieszkaniu, magazynie, czy biurze. Ponadto ułatwiają czynności związane z przeprowadzką. Występują w różnych kształtach i wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do gabarytów przewożonych przedmiotów.

Pudło/karton klapowy (BOOKS) 480 mm x 340 mm x 340 mm wykorzystuje się do transportu i przechowywania książek i dokumentów.

Pudełka/Karton klapowy (LINEN) 680 mm x 480 mm x 400 mm oraz karton ubraniowy (Szafa) + Wieszak do szafy 470 mm x 520 mm x 1210 mm dają szerokie możliwości w pakowaniu i przewożeniu odzieży, tekstyliów, pościeli, czy sukien ślubnych,

Pudło/Karton klapowy (GLASS) 480 mm x 340 mm x 400 mm dzięki swojej podwyższonej gramaturze i ergonomicznych wymiarach pozwala na transport i przechowywanie szkła, ceramiki i przedmiotów delikatnych.

Karton klapowy (BARREL) 480 mm x 480 mm x 800 mm i karton klapowy (FLAT) 960 mm x 480 mm x 240 mm umożliwiają przemieszczanie i magazynowanie produktów wielkogabarytowych i niewymiarowych np. obrazy, plakaty, artykuły motoryzacyjne.

Karton na przesyłki lotnicze 1020 mm x 530 mm x 900 mm jest tak zoptymalizowany, aby dostosować się do warunków spedycyjnych usług cargo. Płat tekturowy 1650 mm x 2300 mm stanowi podstawę do opakowań wielkogabarytowych i może występować też jako przekładka lub dodatkowe dno kartonu.

Przykładowe zastosowanie opakowań kartonowych:

 

– pakowanie przesyłek do transportu,
– zabezpieczanie przedmiotów przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, czynnikami zewnętrznymi podczas przewożenia i składowania np. wilgoć, śnieg, deszcz,
przeprowadzka,
– pakowanie i składowanie np. dokumentów, odzieży, książek, szkła, przedmiotów wielkogabarytowych i niewymiarowych, dóbr luksusowych np. obrazów,
– sprzedaż wysyłkowa,
– usługi pocztowe i kurierskie,
– transport przesyłek lotniczych,
– jako podstawa do opakowań wielkogabarytowych, przekładka lub dodatkowe dno kartonu,
– składowanie i przewóz towarów w magazynach i hurtowniach,
– ogrodnictwo jako rabata warstwowa – po pierwotnym wykorzystaniu zyskują „drugie życie”.

Polecane produkty

Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top