Folie stretch w rolkach

FOLIA STRETCH

 

Folie stretch w różnych wariantach znajdziesz w naszym sklepie. Nasza rzetelność i staranność w doborze wysokiej jakości produktów do pakowania przyczynia się każdego dnia do powiększania grona zadowolonych klientów. W związku z tym, w naszym portfolio produktów nie mogło zabraknąć folii stretch, która jest obecnie najpopularniejszym materiałem pakowym na rynku. Historię jej powstania szacuje się na koniec dziewiętnastego wieku i do dziś powszechnie stosuje się ją w wielu sektorach gospodarki. Występuje w trzech kolorach: białym, czarnym i transparentnym, co daje jej dużą elastyczność użycia. Co więcej, jej właściwości termoizolacyjne i duża wytrzymałość pozwalają na zabezpieczenie nawet tych niewymiarowych i delikatnych towarów podczas transportu.

Folia stretch znajduje szerokie zastosowanie w handlu, transporcie, czy rolnictwie. Jest szczególnie ceniona w branży kurierskiej, e-commerce, spedycyjnej, budowlanej, spożywczej, papierniczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, poligraficznej, czy motoryzacyjnej. W porównaniu z innymi, tradycyjnymi akcesoriami do pakowania dostępnymi na rynku, folia gwarantuje zwiększoną ochronę przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, czy dostępem czynników zewnętrznych przedmiotów podczas przewozu.

Do czego może się przydać folia stretch?

 

Dzięki swoim wszechstronnym parametrom folię stretch można wykorzystać podczas wielu czynności związanych z pakowaniem, przewozem i pracami domowymi. Wykonana jest z polietylenu o niskiej gęstości, co intensyfikuje jej wytrzymałość. Wysoki współczynnik rozciągliwości, kleistości i właściwości termoizolacyjnych daje gwarancję bezpieczeństwa i nienaruszalności przedmiotów podczas transportu. Folia silnie przylega do owijanych przedmiotów całą swoją powierzchnią poprzez cechy spinające, dlatego stosuje się nią również do składowania towarów i owijania żywności.

Zróżnicowane warianty kolorystyczne folii nie tylko dodają jej walorów estetycznych, ale mają za zadanie chronić przedmioty przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych np. wilgoć, słońce, śnieg, mróz. Jest również prosta w użyciu i ogólnodostępna.

Kilka wariantów kolorystycznych folii stretch

 

Folia stretch do pakowania ręcznego w kolorze białym może być stosowana do pakowania przesyłek, usztywnienia towarów na paletach i ochrony przed dostępem niepowołanych osób np. przy towarach luksusowych, czy rzeczach prywatnych. Dzięki szerokiemu spektrum właściwości chroni również przedmioty przed działaniem czynników
zewnętrznych. Wartością dodaną jest niewątpliwie barwa folii, która zapewnia dyskrecję i zachowuję przy tym walory estetyczne.

Folia stretch do pakowania ręcznego transparentna dzięki wysokiemu
współczynnikowi rozciągliwości i kleistości skutecznie zabezpiecza produkty i towary podczas transportu. Zdecydowaną jej zaletą jest również wyjątkowa wytrzymałość i wydajność. Jej przezroczystość sprawia natomiast, że chętnie stosuje się ją w usługach kurierskich, przeprowadzkowych i transportowych oraz sklepach i hurtowniach.

Folia stretch do pakowania ręcznego w kolorze czarnym, podobnie jak dwie pozostałe folie, zabezpiecza przewożone przesyłki i towary paletowe przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Za sprawą czarnego koloru i mocno kryjącej warstwy, zabezpiecza przedmioty przed ingerencją osób trzecich i skutecznie chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Zastosowanie folii stretch

 

– zabezpieczanie przesyłek i towarów na paletach przed uszkodzeniem, zarysowaniem, zabrudzeniem,
– stabilizowanie przewożonych i składowanych ładunków,
– w magazynach, sklepach, fabrykach,
– zabezpieczanie przedmiotów przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych np. śnieg, deszcz, wilgoć, mróz, słońce,
– przechowywanie żywności,
– ochrona przedmiotów przed zabrudzeniem podczas prac remontowych i malarskich.

Polecane produkty

Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top