Akcesoria do pakowania

Akcesoria do pakowania
https://materialypakowe.pl/akcesoria-do-pakowania/

Kluczowym zadaniem naszej firmy jest dbanie o dostarczenie klientom
funkcjonalnych rozwiązań na najwyższym poziomie. Dlatego w naszej ofercie posiadamy akcesoria do pakowania, które znajdują szerokie zastosowanie w usługach i wielu gałęziach przemysłu i handlu.

Transport i logistyka towarzyszyły ludzkości od samych początków cywilizacji i również dzisiaj nawiązują do różnych sektorów gospodarki.

Nasze produkty znakomicie wpisują się w ten trend, będąc nieodłącznym elementem takich obszarów rynku jak: przemysł papierniczy, handel e-commerce, usługi spedycyjne, remontowe, czy przeprowadzkowe.

Podczas gdy wiele produktów na rynku nie zawsze spełnia wymogi z zakresu bezpieczeństwa przewozu ładunków, nasze akcesoria do pakowania starannie selekcjonujemy i weryfikujemy pod kątem przeznaczenia.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości koce transportowe Premium, które dzięki swoim właściwościom zapewniają wysoki poziom ochrony przedmiotów przed uszkodzeniem, czy zarysowaniem.

Gdy szukasz wysokiej jakości akcesoriów do pakowania

Akcesoria do pakowania, które oferujemy, znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przygotowaniu produktów do załadunku lub wysyłki. Zabezpieczaniu ich przed uszkodzeniem i łagodzeniu wstrząsów podczas transportu.

Wśród naszego asortymentu znajdują się koce transportowe Premium 150 cm x 200 cm/150 cm x 250 cm, dyspenser do taśm pakowych 50 mm i worki na małe i duże materace.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej wartością dodaną naszych produktów jest też niewątpliwie fakt, że są one przyjazne dla środowiska. Prawidłowe i wygodne przygotowanie towaru do transportu to sprawa kluczowa.

Dlatego zaopatrz się w trwałe akcesoria do pakowania. Sugerujemy zastosowanie dodatkowych elementów zabezpieczających podczas przewozu przedmiotów jak np. koc transportowy, czy worek ochronny na materac.

Trwałość, lekkość, rozciągliwość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz praktyczność to tylko niektóre z parametrów technicznych naszych akcesoriów do pakowania, które zapewniają użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.

Koce transportowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w ochronie przedmiotów przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i czynnikami zewnętrznymi jak np. kurz, łagodzeniu wstrząsów podczas przewozu towarów i ochronie delikatnych rzeczy podczas
przeprowadzki.

GRAMATURA

Dzięki gramaturze o wysokiej gęstości oraz rozciągliwości włókniny z której są wykonane, mogą również służyć do przesuwania ciężkich przedmiotów po podłodze. Co więcej, na długo chronią przedmioty przed molami.

AKCESORIA DO PAKOWANIA

Wśród akcesoriów do pakowania, które oferujemy, znajdują się również elastyczne i łatwe w użyciu pokrowce na materace. Służą one do zabezpieczania mebli przed kurzem lub zachlapaniem podczas prac remontowo-budowlanych.

A także ochrony przedmiotów podczas
przeprowadzki, czy magazynowania i osłony przed zwierzętami.

Jako dodatek do wyżej wymienionych zastosowań proponujemy też dyspenser do taśm pakowych, który zapewnia optymalizację procesów transportowych, a przy tym jest bardzo prosty w obsłudze.

Zastosowanie akcesoriów do pakowania:

– przygotowanie opakowań do transportu,
– ochrona przed uszkodzeniem towaru,
– zabezpieczanie delikatnych rzeczy na czas przeprowadzki, remontu lub przechowywania,
– owijanie i łagodzenie wstrząsów transportowanych przedmiotów,
– przemieszczanie ciężkich przedmiotów po podłodze,
– ochrona przed kurzem i zabrudzeniem, molami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top