Kartony do przeprowadzki z mocnej tektury

Kartony do przeprowadzki. Gdzie kupić mocne kartony ?

Kartony do przeprowadzki mocne. To hasło wielu osobom spędza sen z powiek. Dlatego, że w czasie przeprowadzki jest mnóstwo zamieszania. Występuje też konieczność zapakowania i przenoszenia bardzo wielu ciężkich rzeczy. Część osób decyduje się na samodzielne przejście przez cały proces. Natomiast inni są już dostatecznie zestresowani wybieraniem nowego miejsca zamieszkania. Nie chcą sobie dodawać pracy i wtedy chętniej korzystają z usług firmy przeprowadzkowej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również dla osób starszych, rodzin z małymi dziećmi lub osób z niepełnosprawnościami.

Jeśli jednak nawet nie chcesz korzystać z firmy zewnętrznej to, że aby taka przeprowadzka mogła zakończyć się sukcesem, niezbędne będą mocne kartony. Jak znaleźć takie kartony, które nie rozlecą się przy pierwszej próbie podniesienia ich z podłogi? W tym artykule wyjawimy Ci kilka tajemnic związanych z wybieraniem kartonów. Dajemy Ci gwarancję, że dzięki nim cała przeprowadzka pójdzie bardzo sprawnie.

Kartony do przeprowadzki ze sklepu

Jeżeli masz do zapakowania bardzo wiele rzeczy, to radzimy Ci zainwestować w wysokiej jakości tekturę. Pracownicy sklepu z kartonami mogą Ci nawet pomóc w wyborze odpowiedniej gramatury i wielkości kartonów. Samemu często bardzo ciężko jest ocenić, ile kartonów potrzebujesz i jakie powinny mieć one rozmiary. Gdy nie masz odpowiednich funduszy, na zakup pudełek w sklepie internetowym, to zawsze możesz poprosić sprzedawcę lub kasjera, o udostępnienie Ci kartonów, które pozostały po rozpakowywaniu towarów. Od razu ostrzegamy Cię, że nie każdy sklep, chętnie przystanie na taką propozycję, ale zawsze warto spróbować. Lepiej skieruj swoje kroki do dużego supermarketu. W takim sklepie będzie większe prawdopodobieństwo, że mają duże ilości kartonów na zbyciu. Jednak takie zwykłe kartony niestety bardziej nadają się do przenoszenia w nich lekkich rzeczy. Z tymi ciężkimi mogą sobie zwyczajnie nie poradzić. Standardowo są wykonywane z niskiej jakości tektury.

Gdzie kupić mocne kartony ?

Jednak naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zakup profesjonalnych pudeł do przeprowadzki. Często, gdy już decydujesz się na zakup większej ilości kartonów, to możesz liczyć na sporą zniżkę albo na jakiś inny gratis. Może być nim na przykład darmowa folia do pakowania, narzędzia i akcesoria papiernicze lub coś innego. Jeśli zależy ci na dobrej tekturze przy zakupie zwróć uwagę na jego gramaturę. Solidna tektura to tektura falista BC (5-warstwowa)ok 640g. Kupisz ją tu. Więcej informacji na temat tektury, znajdziesz w artykule: Rodzaje tektur falistych.

A może wybrać zestaw przeprowadzkowy?

Poza samymi kartonami radzimy Ci również rozejrzeć się za tak zwanymi zestawami przeprowadzkowymi. Znajdziesz w nich między innymi takie przedmioty jak: kartony, folia stretch, taśma pakowa, papier pakowy. Taki zestaw przeprowadzkowy z pewnością skutecznie ochroni wszystkie Twoje rzeczy przed zabrudzeniem, zawilgoceniem, czy nawet przed uszkodzeniami mechanicznymi. Rzeczy, które są chronione takimi kartonami, nie muszą się obawiać również zarysowania, ani wstrząsów, o które w czasie transportu nietrudno. W razie potrzeby możesz przechowywać w kartonach przedmioty przez dłuższy czas. Zestawy przeprowadzkowe zazwyczaj mają atrakcyjniejsze ceny.

Rodzaje tektury falistej
Blog
Materiały Pakowe
Rodzaje tektury falistej:

Rodzaje tektury falistej, możemy podzielić na tektury faliste 2, 3, 4, 5 warstwowe z możliwością kombinacji fali E, B, C, BC, KTektury specjalne – laminowane, trudnopalne, z barierą

czytaj więcej »
Przechowywanie dokumentów firmowych
Blog
Materiały Pakowe
Przechowywanie dokumentów firmowych

Przechowalnia mebli na czas remontu Instytucje, firmy i przedsiębiorstwa często decydują się na to, by przechowywać dokumentację w swojej siedzibie. O ile firma jest niewielka, może się to

czytaj więcej »
Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk