hurtownia opakowań

OFERTA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH I WYSYŁKOWYCH

Kartony to idealne rozwiązanie podczas transportu rzeczy z punktu A do B. Idealnie zabezpieczą mienie przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. słońce czy wilgoć.
Niezbędne podczas przeprowadzki, czy wysyłki e-commerce. Dysponujemy kartonami  dostosowanymi do poszczególnych towarów w cenie detalicznej oraz hurtowej.

Papier dekoracyjny do pakowania paczek.

Usługi e-commerce, kurierskie czy przeprowadzkowe to tylko niektóre z sektorów, które cenią sobie różnorodność zastosowań papieru pakowego. Papier sprawdzi się do  zabezpieczania rzeczy przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, dostępem szkodliwych czynników zewnętrznych. Wypełni wolne przestrzenie podczas pakowania przesyłek – jako wypełniacz do kartonu.

Akcesoria do pakowania, które oferujemy, maja za zadanie ochronę, a także wygodę osoby zabezpieczającej mienie do prawidłowego ale również sprawnego przygotowania rzeczy do transportu. Akcesoria zapewnią łagodzenie wstrząsów transportowanych przedmiotów, pomogą w przemieszczaniu ciężkich przedmiotów po podłodze, a także ochronią przed kurzem  zabrudzeniem czy molami.

Gotowe zestawy do  pakowania i ochrony  przedmiotów podczas przeprowadzki. Małe i duże komplety do zabezpieczania delikatnych rzeczy przed wstrząsami, uderzeniami, zarysowaniem, czy czynnikami zewnętrznymi. Ochrona przed zabrudzeniem oraz usztywnienie mebli i paczek podczas transportu. W zestawach znajdziesz to co niezbędne podczas przewozu rzeczy: Kartony, folia stretch, taśma pakowa, papier pakowy. Pakiet zawiera niezbędne minimum z myślą o gotowym zestawie do przewozu rzeczy w atrakcyjnej cenie.

Folia stretch znajduje szerokie zastosowanie w handlu, transporcie, czy rolnictwie. Jest szczególnie ceniona za solidne zabezpieczanie przesyłek i towarów przed uszkodzeniem, zarysowaniem czy zabrudzeniem. Zabezpiecza przedmioty przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych np. śnieg, deszcz, wilgoć, mróz, słońce. Folia stretch gwarantuje zwiększoną ochronę przed dostępem czynników zewnętrznych. Idealna do zabezpieczania towaru składowanego na paletach.

Folia pęcherzykowa, inaczej zwana folią bąbelkową, idealna do pakowania delikatnych przedmiotów,  zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu. Ochrania artykuły przed wpływem zbyt wysokiej lub niskiej temperatury. Zabezpiecza  przedmioty przed wilgocią i chemikaliami, niezbędna podczas przeprowadzki kruchych i delikatnych przedmiotów np. sprzęt AGD i RTV,
W e-commerce niezawodna do wypełnianie pustych przestrzeni w paczkach.

Jeśli nie znajdziesz u nas towaru, którego szukasz napisz nam o tym ciągle rozwijamy nasz asortyment.

Jakie są trendy w branży opakowań?

Opakowania to nie tylko sposób na zabezpieczenie i przechowywanie produktów, ale także narzędzie komunikacji i budowania wizerunku marki.
Shopping Cart
materialypakowe.pl
Konto
Koszyk
Scroll to Top